HAKKIMIZDA 

 

 

Parez, Erkek Giyim Sektöründe eşsiz tasarım ve kalitesiyle fark yaratmak üzere 2019 yılında kuruldu . 

Kalıbı, kaliteli kumaş ve işçilik seçimiyle eşsiz bir koleksiyon yaratmış, bu koleksiyonuyla kısa sürede adını hem yurtiçinde hem de yurtdışında duyurmuştur .

Tasarladığı koleksiyonunda her bütçede ulaşılabilir bir fiyat politikası uygulamıştır. 

Üretim ve kalite kısmında belli bir çizgiye sahip olan PAREZ , çizgisini kaybetmemiş; kendini bu sektörde her zaman güncel tutmuştur .

Parez günümüz erkek giyime modern bir dokunuş eklemekte olup, şıklığıyla konforu sağlamakta; Sınırsız sayıda çeşit ve her tarza uygun takımlar üretmekte...

 

 

 

Vizyonumuz

 

Herzaman en iyi kalitede ki emin olduğumuz ürünlerimizi; kurulduğumuz günden itibaren hiç bitmeyen heyecan ve mutluluk ile paylaşmak...
Tüm dünyada en çok beğenilen, gündelik hayatınızda, özel günlerinizde ve tercih edilmekten heyecan duyacağınız bir marka haline gelmektir.

 

 

Misyonumuz

 

En güncel modayı, tüm dünyada ki moda kültürleri ile uyumlu ve dünyanın heryerinde beğenilen, uygun ve kolayca erişilebilen bir marka olmak.

 

 

Neler Yapıyoruz...

 

Parez müşterileri daimi olarak, bizim için özel ve değerlidir. Müşterilerimizden gelen herhangi bir beğeniyi öneriyi yada şikayeti Parez haftalık toplantılarında mutlaka gündeme getirilir ve uygun çözümler üretilir. Her zaman en iyi kumaşlardan, kaliteli ürünleri geliştirmek ve gerçekten sizlerin keşfetmesini istediğimiz ürünleri sunmaktan büyük bir heyecan duyarız. Yine aynı heyecan ile yerli üretim ürünlerimizi, uluslararası birçok ülkeye ulaştırmanın gururu ile her gün daha fazla emek veren ve müşteri merkezli bir anlayış ile fiyat politikasını belirleyen adımlar atarız. Siparişlerinizi hijyen kurallarına uygun bir şekilde paketleme yaparak ve anlık takip ederek sorunsuz bir teslimat gerçekleşmesine ayrıca dikkat ederiz. Markamız ürün üretimin kalitesi yani işçilik ve kumaşların, derilerin ve aksesuarların kalitesine özen gösterip en küçük detayları önemser, aynı zamanda ürün sunum ve paketleme alanlarında da iş disiplinini sürdürür.

 

 

Parez erdem

 

Parez Erdem çocukluk yıllarından itibaren tekstil ve deri sektörünün üretim, pazarlama, yönetim gibi birçok aşamada çalışmış ve yine üniversite yıllarında modellik çalışmalarında bulunmuştur. İstanbul üniversitesi Maliye bölümü ve Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü bitirmiştir. 3 dil ve ileri düzeyde İngilizce bilmektedir. Parez Erdem üniversite son sınıfta artık Parez markasını kurmaya karar verir, ve bu yolda onun en büyük destekçisi kardeşi Nurettin Erdem ile birlikte bu zorlu ancak keyifli e-ticaret serüvenine giriş yapar.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR