Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi


Bu sözleşmede ("Parez Giyim Ayakkabı Sanayi İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti.") Kısaca "Parez" olarak anılacaktır. Parez internet sitesine ("parez.com") üye olan ("site") üyesi ve ("üye") işbu aşağıdaki şartlarda gerekli sözleşmeler akdedilmiş olup, Parez sitesine üye olan üye aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Parez internet sitesi üyelik ve hertürlü kullanım şartlarında, Parez üyelerden bazı kişisel bilgileri talep eder, bu bilgiler siparişler, teslimat, Parez ve üye iletişimi, kampanyalar, duyurular ve Parez internet sitesinde üyelerin daha iyi kullanıcı deneyimi için kullanılır.

 

Üyelik ve Kullanım KoşullarI

 

Parez internet sitesi üyelik tipleri ve özelliklerini değiştirme ve kaldırma hakkına sahiptir.
Parez internet sitesi üyelik kullanımı ücretsizdir, aksi durumlarda Parez yönetimi üyelere bildirmek koşulu ile veya üyelerin isteğine bağlı koşul ile üyelik kullanımını ücretlendirme veya özel üyelik tipleri oluşturmak ve kullanıma sunma hakkına sahiptir.
Aşağıdaki yazılı şartlar ve koşullar Parez internet sitesine üye olan veya Parez internet sitesini kötüye kullananlar üye veya üyeler yada kişi veya kişiler için geçerlidir.
Parez internet sitesini kullanımında, işbu aşağıdaki yazılı koşullar üye veya üyeler yada kişi veya kişilerin sorumluluğundadır. Parez yönetimi aşağıdaki girişimlerden bir veya birden fazlasına karışan üye veya üyeler ve kullanıcı veya kullanıcıları engelleme, hesaplarını kaldırma, hesabı silme veya hesabı dondurma hakkına sahiptir. Aşağıdaki girişimlerden bir veya birden fazlasına karışan üye veya üyeler ve kullanıcı veya kullanıcıların maddi manevi ve kanuni tüm sorumlulukları kendi sorumluluklarına aittir, ve Parez internet sitesi ve yönetiminden ayrıca kanuni ve hukuki hiçbir hak talep edemezler.
A. Yanıltıcı bilgiler, sahte kişiler, sahte hesaplar, yanlış, eksik, yasalara uymayan, hakaret ve tehdit, aşağılama, herhangi bir dini, dili veya ırkı küçük düşüren, genel ahlak kurallarına uygun olmayan, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan veya ters düşen ve benzeri koşulları içeren bilgilerin Parez internet sitesine kaydedilmesi veya üyeler yada kullanıcılar tarafından kullanılması.
B. Parez internet sitesi güvenliğini tehdit eden, sitenin sağlıklı çalışmasını engelleyen, sitenin kullanımını veya hizmet vermesini engelleyen yazılımların kullanılması, bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi veya kopyalanması gibi faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması.
C. Parez internet sitesine üye olan kullanıcıların belirledikleri hesap bilgileri, şifre, kullanıcı adı gibi bilgileri üçüncü kişi yada kuruluşlar ile paylaşılmasından bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler yada kullanıcının kendi rızası ile bir başkasına paylaşılmasından kaynaklanacak her türlü zarardan kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bir başkasına ait hesap bilgileri, kullanıcı adı, e-posta adresi ve ip adresi gibi kişisel bilgileri kullanamaz, Ayrıca diğer kullanıcıların özel bilgilerine izinsiz olarak ulaşamaz ve bunları kullanamaz. Kullanıcı bu tarz kullanımlardan dolayı doğabilecek her türlü maddi manevi, hukuki, kanuni ve cezai yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.
D. Üye veya üyeler yada kişi veya kişilerin, diğer kullanıcı veya ziyaretçilerin parez.com internet sitesini kullanmasını zorlaştırıcı, engelleyen veya kullanmasını engelleyen hareketlerde bulunamaz, Parez internet sitesi veritabanlarını, sunucularını ve site yazılımını hile veya otomatik zarar veren programlar aracılığı ile zorlayamaz veya kilitleyemez, bu ve buna benzer hile ve zorlaştırıcı yöntemler kullanan üyeler ve kullanıcıların parez internet sitesine erişimi engellenir ve varsa üyelikleri sonlandırılır, Ayrıca bu tarz durumlardan doğabilecek her türlü maddi manevi, hukuki ve cezai sorumlulukları söz konusu Parez internet sitesini kullanan üyeler veya kullanıcılar kabul etmiş sayılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR